24-vjeçari nga Vlora: E dashura ime ishte e fejuar, e zbulova të vërtetën në Facebook 18+

HIS5-530x265të mbash një lidhje të dyfishtë është mjaft e vështirë, pasi siç thotë populli gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra. Një 24-vjeçar nga Vlora ka vendosur të rrëfejë historinë e tij për “Jetaoshqef.al”, dhe se si u fut në kurth nga një vajzë, e cila ishte e fejuar.

Ai tregon se, në vitin 2009 vendosi të ndiqte një kurs profesional për elektricist në Tiranë, ku dhe u njoh me një vajzë 5 vite më të madhe në Facebook.

Pas disa bisedave ata takohen dhe me kalimin e kohës vendosin të jetojnë bashkë. Pas një bashkëjetese prej 8-muajsh, vajza vendos të largohet jashtë Shqipërisë, tek familja e saj.

Gjithçka vijon normalisht derisa vajza i kërkon kodin e Facebook-ut. Arsyeja? Ishte e fejuar!

Lexoni historinë e mëposhtme për të kuptuar se si zbulohet vajza nga Shqipëria e Mesme, e cila kishte mbajtur të fshehtë lidhjen dhe fejesën e sajHIS6

HIS1

HIS2

HIS3

HIS4

HIS5