23-vjeçarja e dashuruar me 62-vjeçarin: Ja si është jeta jonë seksuale


Një 23-vjeçare, që ra në dashuri me një koleg të punës, 39 vjeç më i madh se ajo, ka folur për herë të parë për jetën e tyre seksuale.

Amerikania Angela Di Pasquo ishte një 21-vjeçare e papërvojë, kur i kërkoi Joe Leon, tashmë 62 vjeç, që të dilnin bashkë, një javë pasi ishin njohur në një set xhirimi.

Pavarësisht se Joe është katër vjet më i madh se babai i saj, aktorja kaloi fundjavën me të dhe bënë dashuri për herë të parë disa ditë më vonë.

Dy vite më vonë, çifti vazhdon lidhjen dhe jep këshilla për çiftet që kanë hendek moshe se si ta bëjnë lidhjen të suksesshme.

Kur flet për seksin, Angela thotë se është fantastik, i mrekullueshëm dhe plotësues.

Prindërit e saj e kanë pranuar pa problem këtë lidhje.

Çifti ka hasur reagime të ndryshme në publik.

Në një rast, ajo po bënte pedikyr dhe terapisti i tha: “Vajza jote ka këmbë kaq të gjata”.

“Unë i thashë, ajo nuk është këtu”.

“Na hedhin sytë me çudi, por përgjithësisht njerëzit janë pozitivë”, thotë ai.

“Ne e duam njëri-tjetrin dhe mosha është thjesht një numër,” shton Joe.

“Dhe ne duam të ndihmojmë të tjerët”.
largea_dashuria1458329865