September 2017


Muaji i lindjes tregon shumë për aktivitetin tuaj seksual

Sa më shumë duam të bëjmë shaka me horoskopin, aq më shumë lidhemi kur dëgjojmë nga astrologjia ndonjë detaj të karakterit që na përfaqëson dhe aq më shumë interesante na duken ato që shkruhen nga ajo. Pavarësisht cilësive që gëzon në jetë secili nga ne apo kokëfortësisë për të mos besuar te horoskopi, e ka të pamundur të mos e […]


Humb 108 kg nga pesha e saj, por makthi për të s’ka fund

Një vajzë e re 22 vjeçe nga Kalifornia arriti të binte plot 108 kilogramë nga pesha e saj. Por ndryshe nga sa e priste, Amber Forril nuk ndihet më mirë, përkundrazi. Shkak është bërë lëkura e tepërt që i ka mbetur në trup, e që ajo thotë se i ka shkatërruar vetëvlerësimin per me shum detaje dhe foto Vazhdo leximin […]


Horoskopi ditor, e diel 1 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 1 tetor 2017 që lajmditor.com sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Intuita vijon të jetë pika juaj kryesore e forcës, në sajë të mbështetjes që ju ofron Urani. Do të arrini të ndërmerrni projekte të reja […]


Cili popull i ka PENISËT më të MËDHENJ në RAJON?! Ja ku renditen SHQIPTARËT

Një bazë e re e të dhënave me anketime të madhësisë së penisëve, ka shkaktuar pak përçarje në internet.Disa hulumtues, duke marrë parasysh një numër të madh të studimeve dhe anketimeve sa i përket madhësisë mesatare të penisit, kanë përpiluar një hartë botërore të madhësisë së penisit, transmeton Telegrafi.Në këtë hartë, të publikuar me 14 dhjetor, mund të shihni se […]


Vendosni pak nga ky lëng natyral te pllakat e banjos dhe lëreni të veprojë 10 minuta

Është e vërtetë se shumë produkte të pastrimit të shtëpisë, si detergjentët bëjnë më shumë dëm sesa pastrojnë. Është e pamundur të hiqni tërësisht dorë nga përdorimi i kimikateve shtëpiakë, por mund të përpiqeni të zvogëloni përdorimin e tyre. Ekipi i “Bright Side” ka zgjedhur disa këshilla të mrekullueshme që do t’ju ndihmojnë të pastroni pllakat e banjos, duke përdorur […]


Përfundon vera e nxehtë, por çfarë dimri na pret këtë vit? Ky është parashikimi

Parashikimet e para për dimrin këtë vit, pas një vere tmerrësisht të nxehtë tregojnë se në Evropë në përgjithësi pritet të jetë një dimër i butë Parashikimet e para për dimrin këtë vit, pas një vere tmerrësisht të nxehtë tregojnë se në Evropë në përgjithësi pritet të jetë një dimër i butë Të dhënat të cilat tani janë të disponueshme […]Italia jep lajmin e shumëpritur për emigrantët shqiptarë. Ja çfarë përfitojnë

Shqiptarët që kanë jetuar dhe punuar në Itali kanë mundësinë të fitojnë pensione sipas kohës që kanë paguar edhe kontributet. Drejtuesja e zyrës së hapur nga shteti italian në Shqiperi thotë se e drejta vjen nga ligji italian i pensioneve. “Sistemi kontributiv fillon që nga data 1 janar 1996, ndërsa sistemi retributiv përfshin pensionistët që kanë filluar punë në vitet […]


Çudi e madhe në Lezhë, gruaja “lind” 2 vajza brenda 3 ditëve

Nuk janë të pakta rastet e shtimit apo pakësimit të pjesëtarëve të familjes në certifikatat familjare. “Fiks Fare” ka sjellë mbrëmjen e kësaj të premteje një rast të tillë në Rrilë të Lezhës, në familjen e shtetasit Gjon Marku. Në certifikatën familjare të zotit Marku per me shum detaje dhe foto Vazhdo leximin në linkun më poshtë Vazhdim