November 2016


Nga guaca e WC-së tërheq një gjarpër të madh (VIDEO)

Nga fakti se pronari i banesës në guacën e WC-së gjeti një gjarpër helmues kobra është diçka edhe më keq… Nëse e keni menduar ndonjëherë nëse nëpërmjet ujërave të zeza në shtëpinë tuaj mund të hyjë një lloj mysafiri i paftuar, përgjigja vjen nga Pretoria në Afrikën e Jugut. Megjithatë, nga fakti se pronari i banesës në guacën e WC-së …


Momenti i hedhjes së personit nga ballkoni i QSUT-së (Video)

Një person është hedhur nga ndërtesa e QSUT-së në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një person ende i paidentifikuar është hedhur nga ballkoni i një prej pavioneve të QSUT-së në kryeqytet. Dëshmitarët që kanë qenë aty pranë kanë filmuar edhe momentin. Siç shihet edhe nga pamjet, personi, emri i të cilit nuk dihet, shihet i shtrirë në …


Dashnorja ime u bë grua e shokut tim !

Sikur ende nuk mund të besoj me atë çka ka ndodhur mes meje dhe Arsimit, shokut tim më të afërt. Vërtet, është tronditëse. Thënë të drejtën, mua as që më ka shkuar në mend se njeriut gjatë jetës së tij i rastisin ndodhi, të cilat përjetohen aq rëndë, sepse i godasin si çekan në kokë. Jam shokuar kur kam marrë …


I zuri gjumi ndërsa bënin seks, e pabesueshme çfarë u ndodh më pas (Foto)

Çfarëdo vështirësie të kemi në jetë, ndonjëherë gjëja më e mirë është fakti që kemi Internet dhe hallin tonë mund ta themi aty, në mënyrë që të përfitojmë nga eksperiencat e të tjerëve. Në një situatë të sikletshme dhe paniku, një vajzë bëri pikërisht këtë gjë Ajo kërkoi ndihmë pasi fatkeqësisht organi gjenital i të dashurit i kishte ngecur brenda …


Histori e ndyrë +16: Shefi më dha disa detyra të vështira në shtrat

Kurrë nuk më kishin tërhequr burrat më të mëdhenj se unë në moshë. Nuk jam si ato vajzat që thonë se djemtë e rinj u duken shumë të mërzitshëm dhe budallenj. Sigurisht, burrat më të mëdhenj në moshë mund të jenë shumë interesantë dhe gjithmonë dinë të zgjedhin fjalën e duhur, si edhe të të çojnë në disa vende që …


Historia: Unë jam 19 dhe ajo është 37 vjeçe’, ja çfarë më bën e dashura mua

Thonë që dashuria nuk njeh moshë dhe një gjë e tillë i ka ndodhur edhe një të riu vetëm 19 vjeç i cili është dashuruar marrëzisht pas një gruaje 18 vite më të madhe. Djaloshi i gjendur përballë një situate të komplikuar kërkon ndihmë nga psikologia e ‘The Sun’. Lexoni historinë e plotë si dhe përgjigjen që psikologia i jep …Edukatorja rreh foshnjën deri sa i thyen kafkën, pamje të rënda (Video)

Një dhunë e egër ndaj një foshnje vetëm 10- muajshe, pikërisht aty ku vogëlushja duhet të ishte e mbrojtur, në çerdhe. Skena që shihni në videon më poshtë është filmuar nga kamerat e sigurisë së institutit, ku shihet edukatorja duke goditur disa herë me shkelma në kokë vogëlushen dhe duke e përplasur përtokë. Për shkak të dhunës së pësuar vogëlushja …


Shokon Noizy: Ja sa para kam në bankë

Shpesh me shumë interes përcillen yjet e shoë-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e tyre. Po Noizy sa para fiton? Jo çdo kush do të mund të tregonte se sa janë të ardhurat reale të tij, por reperi ama është treguar i sinqertë. “Paguhem më shumë se 15 mijë euro për koncert”, ka deklaruar …