January 2016Gjoksi I Encës, trondit Noizyn (FOTO)

Reperi i njohur Noizy, siç duket ka mbetur i habitur nga gjoksi “gjigant” I Encës. Në një video të publikuar nga Enca në rrjetin social Snapchat, Noizy shihet se është i koncentruar tek gjoksi shumë i përfolur I këngëtares së njohur nga Shqipëria. Siç duket gjoksi Encës e ka tronditur edhe Noizyn !Cilat sëmundje i shëron folja e aluminit ?(VIDEO)

Folja e aluminit nuk është e mirë vetëm për gatim. Ajo mund të përdoret edhe për trajtimin e disa sëmundjeve. Nëse vendosni folje alumini në një pjesë të trupit e cila ju dhemb, shumë shpejt dhembja do t’ju largohet. Thjesht vendosni një copë folje në vendin ku keni dhembje dhe këtë bëjeni çdo ditë për [&hellip
Sinani me bashkëshorten dhe vajzën shumë vite më parë

Sinan Vllasaliu si këngëtar i suksesshëm, i cili karrierën muzikore e nisi shumë herët, rreth vetës ka shumë adhurues madje të moshave të ndryshme. Ai njihet për një zë karakteristik dhe energji pozitive, por duke pasur parasyshë numrin e konsiderushëm të njerëzve që i qëndojnë pranë dhe e përkrahin, sigurisht se është edhe tip i shoqërueshëm, shkruan lajmi.net. Sinanin jemi […]Si t`i largoni fëmijët nga teknologjia

Shumë studime kanë dyshuar efektin negativ të teknologjisë tek fëmijët. Prandaj, ne ju keni sjellë disa këshilla se si ju mund të largoni fëmijët nga teknologjia. Përcaktoni kohë specifike për përdorim të teknologjisë Një nga mënyrat e largimit të fëmijëve nga bota e teknologjisë është të përcaktoni kohë specifike se kur mund t’i përdorin tabletat […]