March 2013

X Factor: Fiton Arilena

Spektakli i njohur televiziv “X Factor Albania” u përmbyll sonte me mbrëmjen finale, ku u shpall edhe fituesi i këtij edicioni. ; Pas një gare prej rreth gjashtë muajsh, bazuar në votat e publikut, me titullin e më të mirës u kurorëzua Arilena. Mentorja e […]


Serbët plagosin rëndë një kosovar

Rreth orës 21.00 në kufirin Kosovë- Serbi, serbët kanë sulmuar një autobus kosovar, me ç’rast një person është lënduar rëndë. Burime te Indeksonline mësojnë se i lënduari është Gëzim Bici, dhe se është i plagosur në gjoks. Mësohet se Agjensioni “Bici Com”, […]


I dashuri i Elenës: Do sqarohem jashtë me të

TIRANE- Ditët e fundit, modelja e shtëpisë së “Big Brother”, Elena, është afruar shumë me Viganin. Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kanë shkëmbyer puthje e përqafime. Po ashtu, në bisedat e tyre kuptohet se pëlqehen, e madje […]Valtoni dhe Mentori po thejn rekord(video)

Kënga e tij më e re në bashkëpunim me këngëtarin Mentor Kurtishi po thyen rekorde në youtube dhe për pak ditë ka arritur të grumbullojë gati 1 milion klikime. Valton Krasniqi ka vendosur që së bashku me këngëtarin e muzikës […]