16 vjeçari nga Fieri Chriss publikon këngën Don Dale, nuk do të besoni sa kushton ora e tij dhe makinat luksoze! (Video)

16 vjeçari nga Fieri Chriss publikon këngën Don Dale,vetem ora i kushtin 30 mij euro kurse veturat… (Video)
16 vjeçari nga Fieri ”Chriss” ose sic njihet ”RichBoy”, edhe pse i ri ne moshe eshte shume i perkushtuar pas muzikes qe ben. Ai se fundi ka sjell projektin me te ri qe titullohet Don Dale. Kenge e cila eshte publikuar nga shume portale muzikore shqiptare, te cilat nder te tjera i bejnë llogarinë e ores qe ka kushtuar 30 mije euro, atleteve dhe makinave luksi. Per me shume ndiqni videon

Origjinale link