15-vjeçarja poston status për nënën në Facebook dhe më pas trondit botën me atë që bën

Anna Schroeder, një 15- vjeçare nga Shtet e Bashkuara të Amerikës ka vrarë në mënyrë brutale nënën e saj dhe më pas me të dashurin e saj ka djegur shtëpinë mbrëmjen e djeshme. Arsyeja pse vajza e ka vrarë nënën ka mbetur ende një mister. Mënyra se si vajza e ka vrarë është cilësuar si e tmerrshme. Fillimisht vajza e ka qëlluar me një pistoletë, e tipit 38 revole. Akoma më e çuditshme për policinë ka qenë postimi që Ana ka bërë në profilin e saj në Facebook. Të dua shumë dhe më fal sepse unë nuk kam qenë vajza më e mirë për ty”,- ka shkruar ajo para se të vriste nënën.