ShowBiz

Monica Bellucci, ‘Bond girl’ e re e ‘Agjentit 007′ »

Monica Bellucci, ‘Bond girl’ e re e ‘Agjentit 007′

Do të quhet ‘Spectre’ dhe do të shfaqet nëpër sallat e kinemave në tetor 2015. Filmi me numër 24 i sagës James Bond, agjenti sekret më i famshëm në botë, si gjithnjë i…

Read More »
Kuriozitete

“Plaku vizionar”: Një këmbë-shtrembër si Gruevksi po na mashtron (Video) »

“Plaku vizionar”: Një këmbë-shtrembër si Gruevksi po na mashtron (Video)

Duket se fjalët e një të moshuari vizionar po dalin të jenë të vërteta. Ai gjatë një prononcimi për…

Read More »

Digjen 6 mijë rrënjë kanabis në Shqipëri (Video) »

Digjen 6 mijë rrënjë kanabis në Shqipëri (Video)

Afër 6 mijë rrënjë bimë narkotike kanabis sativa, u zbuluan nga Policia e Shqipërisë në qytetin e Vlorës, dhe…

Read More »

Prishtina me kamera të fshehura (Video) »

Prishtina me kamera të fshehura (Video)

Në kryeqytet, një grup i të rinjve ka filluar të bëjë kamera të fshehura me kalimtarët e rastit. Ata…

Read More »

Djeg për së gjalli gruan e tij, pasi ajo doli nga shtëpia pa lejen e tij! »

Djeg për së gjalli gruan e tij, pasi ajo doli nga shtëpia pa lejen e tij!

Ajo shkoi tek motra e saj pa lejen paraprake të burrit të saj. Këtë veprim ajo e ka paguar…

Read More »

Video

 • SHIKOJENI CFAR NDODH NE SHQIPERI (VIDEO)

  Read More

 • Të vdesësh së qeshuri !! (Video)

  Read More

 • Shqiptari vrau emigrantin për t’i marrë gruan,shiko cfar u gjind ne telefonin e tij (VIDEO)

  Read More

 • Lirohet “vrasësi” i Tom Doshit, Gjykata e Lartë lë në ‘arrest shtëpie’ Durim Bamin

  Read More

 • Përditë sherr me gruan, nga arrest shtëpie kërkon të kthehet në burg!

  Read More

 • SHOKUESE: Nuk janë pamje nga autoservisi, por nga salla e operacionit! (VIDEO)

  Read More

 • Nëntë vjeçari që fiton një milion dollarë në vit

  Read More

 • Parada ushtarake ruse mbërrin në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO)

  Read More

 • Historia e pabesueshme e nënës së vërtetë të Putinit (FOTO)

  Read More

 • A është fantazmë kjo në foton e kësaj familjeje? (FOTO)

  Read More

 • Video shokuese: Ja çfarë u bën celulari (VIDEO)

  Read More

 • Ky njeri zbriti në “Portën e Ferrit” (FOTO)

  Read More

 • Qesharake: Selfie-t më të bukura të kafshëve! (FOTO)

  Read More

 • TMERR: Djaloshi 3 vjeçar rrihet brutalisht nga një kalimtarë, të tjerët bëjnë sikur nuk e shohin! (FOTO, +18)

  Read More

A ËSHTË E MUNDUR: Ja se çfarë të ndodh nëse 12 ditë me radhë ha vetëm banane! (VIDEO) »

Shumë ushqime të sotme janë me përmbajtje të dëmshme, prandaj e kemi shumë vështirë që të ushqehemi shëndetshëm. Megjithatë, kjo vajzë ka provuar diçka të re. Ka ngrënë vetëm banana. Ja se çka i ndodhi Julia Tarbat, nutricioniste, vendosi që për 12 ditë me radhë të ushqehet vetëm me banana, kurse qëllimi parësor i këtij…

Read More »
safe_image-3

Letra pikëlluese e 13-vjeçares për mësuesen: Më ndihmo, nuk dua të martohem »

INDI – Në një lutje për mësuesen e saj, një indiane 13-vjeçare i ka kërkuar asaj që ta ndihmoj duke e ndaluar martesën e saj. “Nuk dua të martohem. Unë u betova kur u pranova në shkollë se nuk do të martohem para se të mbush 18 vjet”, shkroi Duli Hembrom, për mësuesen e saj.…

Read More »

Firefox beta thjeshtëson bisedat me video »

Firefox ka shtuar funksionin “Hello” për videochat në shfletuesin e saj eksperimental Beta gjatë muajit tetor dhe tani ajo ka marrë reagimet të shumta nga përdoruesit e saj, duke e bërë atë shumë tërheqës. Këtë funksion mund ta përdorni pa u regjistruar fare, dhe ka shumë pak hapa për ta realizuar një bisedë me video,…

Read More »

Facebook charges $100 to message Mark Zuckerberg »

Facebook members are being asked to pay $100 for their messages to reach the inbox of the social network’s chief executive, Mark Zuckerberg.                     Some Facebook members face a charge of $100 to contact the firm’s boss Mark Zuckerberg…

Read More »
zuck_2449402b

Monica Bellucci, ‘Bond girl’ e re e ‘Agjentit 007′ »

Do të quhet ‘Spectre’ dhe do të shfaqet nëpër sallat e kinemave në tetor 2015. Filmi me numër 24 i sagës James Bond, agjenti sekret më i famshëm në botë, si gjithnjë i drejtuar nga Sam Mendes do të ketë përkrah Daniel Craig (në interpretimin e tij të katërt të James Bond), dy femra-Bond, italianen…

Read More »

Sport

LORIKCANA

Lorik Cana mbreme ne nje emision ne nje Tv Shqipetar eshte perlotur kur ne ekran jane shfaqur imazhe te luftes ne Kosove. »

Lorik Cana mbreme ne nje emision ne nje Tv Shqipetar eshte perlotur kur ne ekran jane shfaqur imazhe te luftes ne Kosove. Kjo eshte dashuri dhe dhimbje per vendin tend.…

Read More »

Tri pikë për Shqipërinë »

Capture118-650x358

Trajneri Gianni De Biasi ka nisur një fushatë mediatike për të sensibilizuar opinionin ndërkombëtar vetëm pak ditë para vendimit të CAS-it, më…

Read More »

Futbollisti vdes në aksident trafiku »

11080995_397407663717354_6253041402160761167_n

Sulmuesi nga Afrika e Jugut, Richard Henyekane ka vdekur në një aksident trafiku. Futbollisti i skuadrës Free State Stars dhe reprezentuesi i…

Read More »
Ndiqni LIVE ndeshjen Shqipëri-Armeni (LIVE) » Shkëndija teston edhe një lojtar brazilian » Podolski, objektiv i Interit në Janar » Bale sportisti britanik më i paguar, lë pas Hamiltonin » Manchester United, 190 milion € për përforcime, ja cilët lojtarë i synon »

Teknologji

Automobilat vetëdrejtues, dëshpërues nëpër shi – VIDEO »

Automobilat vetëdrejtues, dëshpërues nëpër shi – VIDEO

Edhe pse prodhuesit konfirmojnë se nuk do të kalojë shumë kohë para se sistemi robotik të na e marrë timonin nga dora,…

Read More »

Samsung, kompania e dytë për investimin në teknologjitë e reja »

Samsung, kompania e dytë për investimin në teknologjitë e reja

Sipas një raporti të publikuar nga firma kërkimore Strategy&, Samsung zë vendin e dytë si kompania që ka investuar më shumë për…

Read More »
Twitter bëhet edhe më i ngjashëm me Instagram – FOTO » Ferrari i ri FXX K – FOTO » Rikthehet legjenda, Nokia 3310 – VIDEO » Smartfoni me dy ekrane: para dhe pas – VIDEO »

Firefox beta thjeshtëson bisedat me video »

Firefox ka shtuar funksionin “Hello” për videochat në shfletuesin e saj eksperimental Beta gjatë muajit tetor dhe tani ajo ka marrë reagimet të shumta nga përdoruesit e saj, duke e…

Read More »